You are here: Головна Публікації в пресі

КЛЕПС - серія мікробіологічних препаратів

Застосування КЛЕПС

Публікації в пресі

Інтерв'ю

Біопрепарат КЛЕПС

З кожним роком інтерес до біотехнологій зростає. Тож наша розмова про цю альтернативну агрономію з директором науково-виробничого центру «Енергія» Деркачем Володимиром Євгеновичем.

Незабаром весна. Тому зараз, сільгоспвиробники зосереджуються на виборі технологій по вирощуванню сільськогосподарських (с/г) культур, які могли би забезпечити їм оптимізацію затрат при збільшенні врожайності і покращенні якості виробленої продукції. Як свідчить досвід, господарства, які в основу своїх технологій взяли біопрепарат КЛЕПС цю оптимізацію забезпечили, тому я би порадив усім, хто не знайомий з препаратом, застосувати його і в цьому переконатись. Інтенсивна система землеробства передбачає застосування великої кількості аміачної селітри та недешевих хімічних засобів захисту рослин. В той час, як альтернативні до неї біотехнології дають можливість їх значно зменшити. Біопрепарат КЛЕПС належить до таких біотехнологій, а його властивості бути одночасно біодобривом, біостимулятором та біопестицидом дали можливість забезпечити цю оптимізацію затрат для с/г виробника.

Які паради Ви надали б аграріям на початку весняних робіт стосовно застосуванню препарату КЛЕПС?

Перші весняні роботи користувачі препарату починають з обробки посівів озимих культур по листової поверхні, коли середньо добова температура становить близько 5-7 градусів тепла. Азотофіксуючи бактерії препарату, після обробки по листу, заглиблюються в середину рослини і починають постачати їй, дуже необхідний на цей час біологічний азот, Це дає поштовх ростовим процесам і вже на третій день посіви набувають темно-зеленого кольору. Препарат КЛЕПС сумісний з багатьма препаратами у тому числі з гербіцидами і інсектицидами. Тому, с/г виробники, щоб отримати максимально вигідний ефект від його застосування в бакову суміш для обприскування, крім препарату КЛЕПС, залучають ще інші препарати та добрива. Для прикладу, така бакова суміш як - карбамід (5-7)кг + гербіцид + КЛЕПС (20-25)мл + мікродобривава – сьогодні аграрії широко застосовують майже в усіх регіонах України. Карбамід, як постачальник азоту, діє на рослину практично зразу, тому при обробці рослин по вегетації вони набувають зеленого кольору вже в перший день. Згодом ефект дії карбаміду на рослину зменшується, а дія азотофіксуючих бактерій препарату, навпаки, з кожним днем зростає. Мікродобрива, як і препарат КЛЕПС рекомендовано застосовувати у критичні періоди розвитку рослин, коли вони особливо потребують посиленого живлення, тому їх сумісне застосування суттєво впливає на розвиток рослин і на урожай в цілому. На жаль, серед фермерів, є такі, що разом з препаратом КЛЕПС, на початку весни, застосовують велику кількість селітри. В цьому немає ніякого сенсу, тому що при використанні препарату економія мінеральних азотних добрив може дорівнювати 70% і більше (залежно від грунту). Максимальний ефект препарат дає на фоні стартової норми азоту 30 кг/га діючої речовини, тому, усім бажаючим застосовувати мінеральні азотні добрива рекомендуємо норму яка дорівнює не більше 100кг селітри на гектар.

На яких с/г культур користувачі препарату мають найбільший ефект?

Біопрепарат КЛЕПС - універсальний препарат. Чітке та послідовне до¬тримання рекомендацій технології по застосуванню препарату в повному обсязі дає можли¬вість споживачам препарату гарантовано отримати гарний врожай і прибуток практично на усіх с/г культурах у тому числі овочевих. Добрі відгуки від застосування препарату надходять від господарств, де вирощують такі культури як зернові, круп’яні та технічні. Урожайність зернових, круп'яних та технічних культур в результаті оптимізації азотного живлення, регуляції росту та попередження захворювань, збільшується (залежно від культури) до 30%, а для овочевих культур до 40% і більше.

Як впливає застосування препарату КЛЕПС у с/г на зменшення хімічного навантаження при вирощуванні с/г культур?

Зменшення хімічного навантаження в с/г, вирощування екологічно чистих продуктів та відродження родючості земель - це була мета розробників препарату КЛЕПС і вони, як свідчить досвід, цю мету виконали. Препарат, як альтернатива агрохімічним засобам вирощування сільськогосподарської продукції, дав можливість фермерським господарствам значно зменшити потребу в мінеральних добривах та хімічних засобах захисту рослин від хвороб. Це стало можливим завдяки властивостям препарату виступати в якості біодобрива, біостимулятора та засобу захисту рослин. При застосуванні препарату потреба в азотних добривах значно зменшується, а потреба в хімічних протруйниках (за малим винятком) та стимуляторах росту відпадає повністю. Це і є основні фактори, які дають аграріям значну економію коштів, сприяють відродженню грунтів та покращенню стану навколишнього середовища.

Чи доцільно застосовувати КЛЕПС на невеликих фермерських господарствах, дачних та присадибних ділянках?

Безперечно. Універсальність препарату дозволяє невеликим господарствам отримати якісну продукцію і значний економічний ефект практично при вирощуванні усіх (с/г) культур, адже потреба в мінеральних добривах та хімічних засобах захисту рослин для них значно зменшиться, а витрати на придбання препарату будуть на порядки нижче ніж рівноцінні по ефекту агрохімікати. При цьому забезпечиться виробництво здорової для вживання с/г продукції, яка не буде мати шкідливих залишків агрохімікатів. Таким чином, цей препарат для таких споживачів буде не тільки корисним с точки зору економії, екології, а і буде сприяти відродженню родючості їх земель. Доречі, користувачі препарату мають можливість отримувати препарат зі знижкою, яку ми вже традиційно проводимо в кінці і на початку року. Вона може становити від 10 до 30% вартості препарату, залежно від кількості і місяця його придбання. Більш детальнішу інформацію можна отримати на сайті.

 

На зустріч озимим культурам

Напередодні осені для аграріїв знов настає гаряча пора - пора підготовки грунту під посіви озимих культур та проведення передпосівної обробки. В цей час для багатьох з них актуальним є питання пошуку найбільш вигідних, в економічному плані, варіантів для проведення передпосівної обробки насіння озимих культур.

На сьогодні агрохімічні добрива, протруйники та засоби захисту рослин значно подорожчали. Застосування їх в сільському господарстві (с/г) значно зменшує доходи та зводить до мінімуму рентабельність аграрного бізнесу. Змінити ситуацію на користь аграріїв може лише застосування в с/г новітніх ресурсозберігаючих біотехнологій. Одною із таких біотехнологій є, вже добро відома на агроринку, технологія на базі біопрепарату КЛЕПС. Ця технологія дає можливість значно зменшити використання азотних добрив та хімічних засобів захисту рослин від хвороб. Крім того, вона не забруднює навколишнє середовище, сприяє отриманню екологічно чистих продуктів, відродженню грунтів, високих і якісних врожаїв та значній економії коштів. На наш погляд ця технологія є перспективною для вирощування озимих культур.


Подробнее...
 

Прочитай і задумайся

Сьогодні аграрний ринок України має в наявності великий асортимент сучасних препаратів, які дають можливість сільськогосподарським виробникам в корені змінити своє ставлення до традиційних технологій по вирощуванню сільськогосподарських культур (с/к) із застосуванням агрохімії і перейти до нових ресурсозберігаючих технологій із застосуванням біотехнологій. Більшість сучасних препаратів дають таку можливість. Однак, товаровиробнику, серед цього різноманіття препаратів важко, без належних випробувань, зробити правильний вибір і вибрати саме ті, які могли б увійти в основу його технології по вирощуванню (с/к), яка могла б забезпечити йому оптимально вигідний баланс між витратами і врожайністю, спряла отриманню екологічно чистої продукції, відродженню родючості земель і покращенню стана навколишнього середовища.

Щоб не витрачати час на пошук препаратів, які могли б забезпечити відповідний баланс, візьміть за основу Ваших технологій препарат, перевірений часом - біопрепарат КЛЕПС. Свідченням ефективності даного препарату служить його висока популярність серед аграріїв, більшість з яких в основу своїх технологій включають його ось уже більше десятка років. Зараз, коли азотні добрива і хімічні засоби захисту рослин значно подорожчали, цей препарат для них став ще привабливішим, так як дає їм можливість не тільки отримувати високі і якісні врожаї, а й скорочувати витрати на їх вирощування в десятки разів. Щоб переконатися в цьому, як приклад, можна порівняти витрати, які необхідні для вирощування зернових культур на 1га за традиційною технологію з застосуванням хімії та витратами, отриманими на базі біотехнології із застосуванням препарату КЛЕПС.

Подробнее...
 

Озимим культурам потрібен КЛЕПС

Інтенсивна система землеробства передбачає  використання   великих доз мінеральних добрив та  пестицидів. Незбалансоване застосування їх у сільському господарстві (с/г) порушило натуральний обмін речовин в природі, що склався в процесі еволюції.

Використання агрохімічних технологій, поруч з позитивним впливом на зростання врожаю, привело до сильного забруднення сільськогосподарських земель, стерилізації гумусу та погіршення екологічного стану навколишнього середовища.  Більшість компонентів хімічних пестицидів та мінеральних добрив, які в залишкових кількостях переходять у продукти харчування, є отрутами, канцерогенами. Збільшення нітратів та інших шкідливих речовин у зернових, технічних, та овочевих с/г культурах стало вже звичайним явищем. Отже, перед сучасною агропромисловою наукою постало завдання пошуку таких агротехнологій, які б були спрямовані на підвищення вмісту гумусу, біопродуктивності ґрунтів, забезпечення високого та стабільного рівня сільгоспвиробництва.Вчені довели,
Подробнее...
 

Високоефективний мікробіологічний біопрепарат КЛЕПС

 

Наука за роки незалежності зробила потужні кроки до вивчен­ня та вирішення питання біологізації землеробства. Вченими мікробіологами і фізіологами була показана провідна роль мік­роорганізмів у мінеральному живленні рослин.

В здоровому грунті, який характе­ризується нормальною мікрофлорою, відбувається нормальне живлення, і рослина реалізує свій генетичний по­тенціал. Але, оскільки здорових ґрунтів у нас дуже мало, проблема забезпечен­ня рослин пристойними умовами щодо мікробного оточення стає глобальною. Відновити родючість ґрунту шляхом внесення гною в нинішніх умовах - справа трудомістка і дуже дорога. До­цільніше та дешевше використовувати для цього біологічну систему землероб­ства із застосуванням біотехнологій. Мікробіологічні препарати (біодобрива, біопестициди, біорегулятори розвитку рослин) мають таку ж дію на рослину, як і хімічні засоби, але на відміну від них, не забруднюють збіжжя, ґрунти та довкілля.

Подробнее...
 

Прайс-лист

 

Виробник: ТОВ НВЦ «ЕНЕРГІЯ»

Україна, 01024, вул. Лютеранська, 30, м. Київ

Тел./факс: (044)  253-99-04, 253-82-88.

Тел.: 050-99-18-612, 067-44-52-077

E-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

www.kleps.com.ua

 

Обробка насіння та вегетаційне підживлення рослин

основних сільськогосподарських культур

Культури

До посівна обробка

насіння

Обробка по вегетації

Прибавка

врожаю

(%)

Примітка

Норма     витрат

(мл/т)

Одноразова

(мл/га)

Дворазова

(мл/га)

Фази розвитку

Пшениця озима і яра

60

30-40

30

40

- повне - кінець кущення

-- кінець трубкування

15-25

 

Ефективність обробки по листу залежить від точності попадання у критичну фазу розвитку   рослин.

Обробка рослин по вегетації в період налива колосу суттєво впливає на класність зернових культур

Норма витрати препарату при обприскуванні залежить від фази розвитку рослин, площі їх асиміляційної поверхні

При перших ознаках        захворювань на рослинах слід провести вегетаційну обробку препаратом КЛЕПС

Прямі сонячні промені негативно впливають на бактерії та зменшують ефективність дії препарату.

Норма витрат препарату при:

- замочувані розсади для овочевих культур складає – (2-3)мл на 100 одиниць;

- крапельному зрошенні – 100мл на 1м куб..

Ячмінь ярий та озимий

60

Овес, жито

60

Рис

120

Просо

400

Кукурудза

400

40-60

40

60

-- 3-5 листочки

-- 7-9 листочки

15-25

Соняшник

700

40-60

40

60

-- 2-4 справжніх листочків

-- 7-10 справжніх листочків

20-30

Гречка

120

30-40

30

40

-- 3-4 листочки

-- гілкування

15-25

Горох, соя,

120

30-40

30

40

-- 3-4 листочки

-- бутонізація

15-25

Буряк цукровий, столовий, кормовий

2000

40-60

40

60

-- змикання листя у рядках

-- змикання листя у міжряддях

20-30

Амарант, гірчиця, мак, канарейка, рапс, сорго

2000

30-40

30

40

-- 3-4 листочки

-- початок цвітіння

20-30

Люцерна, конюшина, бобові-злакові

2000

30-40

30

40

-- 3-5 справжніх листочків

-- початок цвітіння

30-40

.Картопля

60

30-40

40

-- сумісно з плановою обробкою проти колорадського жука

15-25

Овочеві культури з малим та великим насінням

Норми

витрат

(мл/кг)

Обробка по вегетації

Прибавка врожаю

(%)

Однор    азова

(мл/га)

Дворазова

(мл/га)

Фази розвитку

Огірки,кабачки, гарбузи.

кавуни, дині

6

30-40

30

40

справжніх 3-4 листочків

-- початок цвітіння

30- 40

Перець,баклажани, томати

3

цибуля

3

30-40

30

40

--  3-4 листочки

--  масового стрілкування

25 -30

Морква, редька,

3

30-40

30

40

-- справжніх 3-4 листочків

-- через 10-15 діб

25- 30

Капуста

3

30-40

30

40

-- справжніх 3-4 листочків

-- утворення качана

20 - 30

Редис

3

30

30

-- справжніх 3-4 листочків

25 – 30

 

Умови сплати: передплата.                                 Термін зберігання препарату: - 3 місяці при температурі 4-12ºС.

Умови поставки – договірні.                                                    Тара – (100, 250, 500, 1000, 2000, 3000, 5000)мл.

Ціна 1.0л. препарату КЛЕПС - 2860грн + ПДВ(20%)

При об'ємі 25 літрів і більшє знижка - 10%.

При об'ємі 50 літрів і більшє знижка - 20%.

 

Ресурсозберігаюче  господарство

Дія препарату полягає у властивостях бактерії:

-          стимулювати схожість насіння, розвиток кореневої системи, листової поверхні рослин;

-          поліпшувати мінеральне живлення рослин, якісні показники продукції;

-          прискорювати цвітіння та дозрівання врожаю;

-          зміцнювати імунітет рослини, стійкість до несприятливих погодних умов;

-          постачати рослині біологічний азот з повітря.

Ці властивості препарату дозволяють при його застосуванні:

-     забезпечити стійкість рослин до грибкових та бактеріальних хвороб;

-     зменшити дози мінеральних азотних добрив до 70%;                                                                         ;

-     не застосовувати хімічних протруйників (за малим винятком);

-     підвищити врожайність зернових, технічних та крупяних до 15-30%, овочевих до 40% і більше;

-     підсилити засухостійкість та морозостійкість рослин;

-     сприяти виробництву екологічно чистої продукції та відродженню ґрунтів.

Спосіб застосування біопрепарату КЛЕПС

Передпосівна обробка насіння. Перед сівбою необхідна кількість препарату розводиться відстояною водою у співвідношенні (для зернових та круп’яних 1:200, кукурудзи та соняшника 1:100). Для обробки насіння використовується такий об’єм розчину, який дозволяв би тільки зволожити насіння, залишаючи його сипким. Насіння розташовують у затінку, на рівній поверхні та зволожують розчином. Обробка насіння проводиться в день посіву або напередодні, механізовано із застосуванням традиційних машин для протруєння. В невеликих господарствах можлива ручна обробка з використанням оприскувачів. Строк висіву обробленого насіння до 6 діб. За несприятливих погодних умов потрібно за тари ти і зберігати у затінку.

Змочування або обприскування використовують для рослин, що розмножуються бульбами або цибулинами. Посадковий матеріал обмочують або обприскують у розчині в співвідношенні 1:200, та висаджують у грунт.

Замочування розсади використовують для овочевих та декоративних культур більш розведеним розчином – 1:1000. Час замочування – в межах 2-15 хв.  Після замочування необхідно одразу ж проводити висадку в грунт або іншій субстрат.

Позакореневу підкормку проводять для всіх рослин, в найбільш відповідальні періоди її розвитку, методом обприскування вегетативної маси розчином препарату для їх додаткового живлення та захисту. Вегетаційну поверхню рослини обробляють робочим розчином препарату який залежить від типу оприскувачів і може коливатись від 50 до 300 літрів у суху погоду вранці або в вечері. У спекотні періоди року кращі результати дає нічна обробка.

 

 

 

viagra

 

 

 

Що дає виробникам рослинної продукції застосування препарату КЛЕПС?

 

("Агробізнес сьогодні", 2002, №5)

Незважаючи на належний потенціал у розробці біотехнологій для вирощування рослинної продукції, Україна протягом останніх десяти років не мала жодного легального вітчизняного бакпрепарату. Минулого року було зареєстровано перший препарат для підвищення врожайності широкого кола рослин КЛЕПС®, розроблений в Інституті молекулярної біології і генетики НАН України за сприяння МЦКН-Всесвітня лабораторія.

Подробнее...
 

В Україні зареєстровано перший вітчизняний мікробіологічний препарат для рослинництва КЛЕПС

("Пропозиція", 2001, №10)

Проблема вирощування врожаїв у кожній країні світу є актуальною, але має свої національні акценти: у країнах Третього світу проблема полягає в тому, щоб нагодувати населення, якому хронічно не вистачає білка, у розвинутих країнах – нагодувати якісними харчами, тобто без нітратів, пестицидів та інших шкідливих для організму людини речовин. В Україні актуальне й те, й інше, особливо останнє, якщо брати до уваги, що значна частина населення постраждала від радіації і потребує чистих продуктів. Агрохімічні засоби, залишки яких можна знайти в наших продуктах, підсилюють шкідливу дію радіонуклідів.

Подробнее...
 

Для партнерів


Поддержка сайта